Školní řád - studenti

Chcete se stát studentem primy osmiletého Rafaelova gymnázia? Pak tedy pokračujte ve čtení!

Školní řád:

Každý student má od školy zajištěné ubytování i učebnice, které obdrží vždy na začátku školního roku.
Každý student má přístup do školní knihovny.
Student se musí zúčastňovat vyučování povinných předmětů a volitelných předmětů na které je přihlášen.
V případě, že se student nemůže na hodinu dostavit, musí informovat profesora nejlépe předem nebo do dvou dnů od konání hodiny. Pak již profesor není povinen nepřítomnost omluvit.
Studenti musí plnit domácí úkoly zadané profesorem. Pokud je nemohou z jakéhokoli důvodu splnit, musí se domluvit s profesorem na jiném řešení.
Každý student má možnost přihlásit se do kroužků v rámci školy nebo se stát redaktorem Rafaelova Expresu.
Studentům je zakázáno procházet bez svolení brany a vílími kruhy.
Studenti nesmí bez svolení vstupovat do jiných pavilonů.
Studenti se nesmí po 22h. pohybovat mimo pokoj či společenskou místnost.
Studenti se musí chovat slušně jak v prostorách školy, tak na akcích pořádaných školou.